סטיילינג בנעלי סטילטו

נויה יצרה עמנו קשר לטובת קיום תהליך הום סטיילינג ועיצוב פנים לדירה. היא סיפרה שהדירה "קרה ועירומה" ושהיא מבקשת להפיח בה חיים. התקציב שעמד לרשותנו בהחלט מאתגר –  30 אלף ש"ח. מחיר עיצוב פנים שהיינו מוכרחים להיצמד אליו. בחנו לעומק מהם האלמנטים אותם ניתן לשלב וכיצד נמקסם את השינוי תוך לקיחה בחשבון של עלות עיצוב פנים מודרני, רצונותיה וטעמה האישי של נויה. 

 

נויה מתגוררת בשכירות בדירה בהרצליה וגם עובדה זו היוותה חלק ממכלול השיקולים שלנו – מה נכון ואפשרי ליישום בהיבטי הום סטיילינג בדירה שכורה. נויה מבלה את זמנה על הקו שבין ישראל לארה"ב בקביעות, לכן מטרתה היתה לחזור ולהנות מתחושה של בית בשובה מנסיעותיה התכופות, ויחד עם זאת  ליצור נראות וסטייל מודרני של בית מלון.

רוב הריהוט המרכזי היה קיים, ולכן ערכנו את עבודת עיצוב הבית סביבו, תוך התייחסות אל פרטי הריהוט השונים.

High Heeled Styling Hoework Design
High Heeled Styling Homework Design

עיצוב סלון

 הכנסנו רהיטים חדשים, ביניהם ספריה גדולה ממתכת ומזנון חדש התואם לספריה. יחד עם גופי תאורה מודרניים וכן אקססוריז ותמונה שנויה אהבה במיוחד, קיבלנו חלל בעל אופי נקי ומזמין.

עיצוב מרפסת

כאן נויה ביקשה ליצור "ג'ונגל אורבני" כיוון שאוהבת לבלות שם עם חברים. על מנת להבטיח הפרדה מדירות שכנות, התקנו פרגוד ויחד עם צמחיה עשירה ותאורה רכה יצרנו אינטימיות המאפשרת שהייה נעימה במרפסת. 

High Heel Styling Homework Design

עיצוב פינת אוכל

בנינו ארון בר מודרני בהזמנה מיוחדת המכיל בתוכו מקרר יינות, משטח הכנה, איזור לתליית כוסות ואחסון. לצבעוניות בחרנו בשחור ועץ שמשלים ותואם את פינת האוכל הקיימת. החלפנו את התאורה לגוף תאורה המשדר יוקרה אורבנית, והתקנו וילון שתרם אף הוא לייחודיות פינת האוכל.

עיצוב מרחב כניסה

 נויה ביקשה למצוא מקום עבור פסנתר קלאסי בו מנגנת, באופן שיתשלב עם יתר הריהוט במרחב. הכנו עבור נויה אומנות יחודית – מסגרנו יצירה של שופן אותה נויה אוהבת במיוחד ומיקמנו אותה מעל הפסנתר. בקרבת דלת הכניסה לבית התקנו תאורה כך שתאיר למספר כיוונים. 

אחת מבקשותיה של נויה היתה ליצור הסתרה של ארון החשמל על מנת להקנות תחושה נקייה יותר בדירה. פתרנו את הבעיה ביצירתיות על ידי התקנת כנף פרגוד באמצעות ציר לקיר. הפרגוד עצמו מגיע עם שלוש כנפיים, כך שהשתמשנו בשתי הכנפיים הנוספות ויצרנו חיץ המסתיר את  נישת הכביסה. לכנפיים אלה התקנו גלגלים לפתיחה נוחה וחלקה בעת הצורך.

Homework Design

עיצוב חדר השינה

חדר השינה זכה לתהליך סטיילינג בפני עצמו. הכנסנו מספר שינויים משמעותיים שהקנו לו סגנון עכשוי ומקורי. ראשית, צבענו קיר בגוון ירוק עמוק ותלינו עליו תמונות ע"פ בחירתה של נויה. התקנו וילון אוטם אור והוספנו גוף תאורה ייחודי היוצר על הקיר ועל התקרה משחקי אור וצל מרשימים. כמו כן התקנו מדפים וצרפנו שידת צד ואקססוריז מגוונים.  

בסיום תהליך העיצוב והשלמת המהפך, מילותיה הראשונות של נויה היו: "עכשיו יש לי בית", וזו בדיוק התחושה שרצינו להעניק לה.

גלריית תמונות

לפני ואחרי

before_dinur Homework Design
לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים >>
דילוג לתוכן