הום סטיילינג בית משפחת קציר

ההכרות שלי עם רותם, עמית והילדים היא ארוכת שנים וכמעט כל פעם שנפגשנו דיברנו על זה שיום אחד אני אבוא לעצב להם את הבית…. לאחרונה התנאים הבשילו והתחלנו במלאכה.

המשפחה גרה בבית שבנו זה מכבר בהרצליה, אך מעולם לא הגיעו לשלב העיצוב, הספה מלווה אותם כבר שנים, את השידה קנו כשהיו סטודנטים ואת שולחן האוכל קיבלו מההורים. שום דבר לא באמת מתאים.

למשפחה שלושה ילדים, שכבר מעט גדלו וזוג הורים מאוד עסוקים…. הם ביקשו להפוך את הבית לשלהם, לתת לו מראה אחיד, נעים ומזמין.

התחלנו בסלון ובפינת האוכל, הם ביקשו ספה גדולה שאפשר להתרווח עליה, ספריה ומקום להציג פריטים שאספו לאורך השנים ופינת אוכל גדולה לאירוח כל המשפחה. הפכנו את כיוון הישיבה, התקנו קיר בריקים בנישה ומעליה מדפים ארוכים לספרים והמשכנו עם המדפים לקיר נוסף שיהיה מקום לכל אותם הפריטים המיוחדים, כולל אטלס מיוחד מבית סבא. באמצע שלב התכנון הם הפתיעו אותי עם מפה ישנה שקנו בשוק בלונדון… מייד מסגרנו אותה, שינינו מעט את התכנון ומצאנו לה מקום של כבוד על הקיר. לרותם היה מאוד חשוב שנמצא מקום לתלות את הכינור של אביה שנפטר כשהייתה ילדה וגם לו מצאנו את המקום המושלם. את פינת האוכל החלפנו והתאמנו כיסאות, ובחלונות הוספנו צמחיה מונחת ותלויה.

 

לחדרי הילדים הענקנו מראה חדש, עם העברות רהיטים מהגדולה לצעירה ומעט קניות. הילדים היו מעורבים בתהליך, הנחו, בחרו ואישרו 😊 גם לחדר ההורים עשינו מתיחת פנים עם החלפת המיטה, מסגור תמונות של רותם ומעט צבע.

גולת הכותרת, ואולי הסיבה לעיצוב הבית כולו היה תכנון ה MUD ROOM, שהוא חדר בכניסה לבית, שנעשה בו שימוש בעיקר בארצות קרות, על מנת "להוריד את הנעליים המלוכלכות והרטובות" לפני שנכנסים הביתה. זה בעצם מעין חדר התארגנות לפני היציאה והכניסה אל הבית, וחלומה הגדול של רותם. 

 תכננתי בשבילם את הנגרות לפרטי פרטים ככה שיהיה מקום להכל, תוך התחשבות בממדי החדר הלא גדולים וכל המגבלות הנוספות. וגם בחרנו צבע מדליק.

גלריית תמונות

לפני ואחרי

2 5
3 7
לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים >>
דילוג לתוכן